Skip to main content

Przedszkole
Pszczółka Maja
w Warszawie

Plan dnia

W naszym prywatnym przedszkolu w Warszawie przygotowaliśmy dla maluchów bardzo bogaty plan dnia, obfitujący w ciekawe i rozwijające zabawy oraz zajęcia tematyczne.

Jak na dobre przedszkole przystało, rozkład dnia obejmuje również pożywne i smaczne posiłki oraz czas na odpoczynek. Zachęcamy Rodziców do zapoznania się ze szczegółami programu zajęć, przygotowanego przez nasze warszawskie przedszkole.

Czytaj więcej
Plan tygodnia

Przedszkole w Warszawie „Pszczółka Maja” realizuje cykl zajęć w układzie tygodniowym. Dzięki temu Państwa pociechy systematycznie rozwijają swoje zdolności w zakresie języka obcego, gimnastyki, tańca czy integracji sensorycznej.

Wszystkich Rodziców zachęcamy do zapoznania się z planem tygodnia naszego prywatnego przedszkola w Warszawie.

Czytaj więcej
Informacje na temat naszego przedszkola
Zajęcia

W naszym warszawskim przedszkolu proponujemy maluchom ciekawe zajęcia dodatkowe oraz warsztaty, za które nie pobieramy dodatkowych opłat. W zależności od warunków pogodowych staramy się codziennie wychodzić na dwór, nawet zimą. Dysponujemy dużym, przestronnym placem zabaw, przystosowanym do bezpiecznych zabaw.

Relacje

W naszym prywatnym przedszkolu w Warszawie (dz. Białołęka) przykładamy dużą wagę do relacji z Rodzicami. Zawsze dysponujemy czasem na rozmowę, w trakcie której przekazujemy informacje o tym, jak dziecko spędziło dzień. Do każdego malucha podchodzimy indywidualnie, z ciepłem, troską i życzliwością.

Kadra

Zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowaną kadrę pracowników. Nauczycielki naszego niepublicznego przedszkola w Warszawie posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe, uprawniające do pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym.

Imprezy

Regularnie organizujemy liczne imprezy dla maluchów, takie jak Dzień Rodziny (piknik przedszkolny), święto pieczonego ziemniaka, Andrzejki, Mikołajki, Jasełka, bal karnawałowy czy Dzień Babci i Dziadka. Bierzemy również udział w ciekawych wycieczkach.

Jedzenie

Dzieci wymagają nie tylko odpowiedniej ilości zabaw i zajęć, ale również smacznych, a przy tym pożywnych posiłków. W prywatnym przedszkolu „Pszczółka Maja” dysponujemy własną kuchnią, gdzie przygotowujemy obfite, zdrowe posiłki dla naszych maluchów. Podajemy dwa śniadania, obiad złożony z zupy i drugiego dania, a także podwieczorki. W naszym menu uwzględniamy alergików.

Martwisz się, że Twoje dziecko ciężko zniesie pierwsze dni w przedszkolu?

Z myślą o takich maluchach, w okresie wakacyjnym oferujemy bezpłatny tygodniowy pobyt adaptacyjny w naszej placówce dla każdego nowo przyjętego dziecka. Twoja pociecha będzie miała czas na zapoznanie się z rówieśnikami, wychowawczyniami oraz na poznanie przedszkola. Dzięki temu z ochotą wróci do nas w nowym roku szkolnym.

Skorzystaj z promocji na bezpłatne wpisowe!

Masz wątpliwości, czy wybór przedszkola jest właściwy?

Zapisz swoje dziecko na bezpłatny tygodniowy pobyt w naszej placówce. Twoje dziecko przez cały tydzień będzie mogło przebywać w naszym przedszkolu w godzinach otwarcia. Poznaj miejsce i wychowawczynie, zintegruje się z grupą, a Ty upewnisz się, poznając naszą fachową kadrę, że Twoja pociecha będzie tutaj bezpieczna i otoczona najlepszą opieką.

Jeżeli nie podejmiesz decyzji o zapisaniu dziecka do naszej placówki, nie poniesiesz żadnych kosztów finansowych za czas spędzony w przedszkolu.